Strona główna > #NEWS > Mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej – jak kadra przygotuje się do mundialu?

Mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej – jak kadra przygotuje się do mundialu?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Ben Hershey/unsplash.com

Polacy wywalczyli upragniony awans na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze, a zatem nadszedł czas przygotowań. Kluczem do dobrego występu na najbardziej prestiżowej piłkarskiej imprezie może się okazać praca wykonana przez zawodników w klubach.

Pierwsze spotkanie w ramach tegorocznych mistrzostw świata biało-czerwoni rozegrają we wtorek 22 listopada, a ich rywalem będzie Meksyk. Czesław Michniewicz spotka się zaś ze swoimi piłkarzami dopiero 14 listopada, co daje zaledwie osiem dni przygotowań.

W tym czasie zaplanowano jeden mecz kontrolny, w którym Polska miałaby zmierzyć się z… reprezentacją Brazylii. Towarzyski pojedynek z potężnym zespołem z Ameryki Południowej z pewnością stanowiłby wartościowy punkt odniesienia przed grupowymi zmaganiami, kiedy to zagramy z Argentyną oraz wspomnianym Meksykiem.

Następnie Polacy na pięć dni przed inauguracyjnym spotkaniem udadzą się do Kataru. Jak widać, czasu nie będzie zbyt wiele – Michniewiczowi pozostaje liczyć na to, że Lewandowski i spółka przyjadą na zgrupowanie perfekcyjnie przygotowani dzięki codziennej pracy w swoich klubach.

Zdj. główne: Ben Hershey/unsplash.com

Mogą Ci się spodobać
Eliminacje Ligi Mistrzów 2021/2022: Flora Tallinn wyeliminowana. Legia Warszawa zagra jesienią w europejskich pucharach!
Eliminacje Ligi Mistrzów 2021/2022: Legia wymęczyła zwycięstwo z Florą. Niebywała kontuzja Bartosza Kapustki
Superpuchar Polski 2021: Klątwa Legii trwa. Raków Częstochowa wygrywa w rzutach karnych!
Eliminacje Ligi Mistrzów 2021/2022: Legia Warszawa po raz drugi pokonała Bodo/Glimt. Zasłużony awans mistrza Polski!

Zostaw komentarz