Redakcja

Rywalizacja na sportowych arenach toczy się w coraz szybszym tempie. Na desporto.pl potrafimy jednak dotrzymać kroku mistrzom, dlatego nasi czytelnicy są zawsze na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami ze świata sportu.

Szeroki przekrój najpopularniejszych dyscyplin, relacje z wielkich turniejów, wypowiedzi cenionych ekspertów i sportowców, stała porcja najświeższych newsów, a to wszystko w nowoczesnej, multimedialnej formie.

Desporto.pl – cały świat sportu w jednym miejscu!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redaktor naczelny

Mateusz Świst

Przygodę z dziennikarstwem rozpoczął już jako nastolatek – najpierw w mediach lokalnych, a następnie w roli współpracownika ogólnopolskich serwisów sportowych. Dzisiaj ma na swoim koncie wdrożenie kilku portali tematycznych (m.in. Nasz Futbol czy Horeca Business Club) oraz udział w wielu prestiżowych imprezach sportowych (mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, Superpuchar Europy UEFA, czy inne rozgrywki europejskie). Wolne chwile spędza na eksplorowaniu przyrody oraz tworzeniu muzyki alternatywnej.

[email protected]

Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Cezary Heller

Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, który doświadczenie zawodowe zdobywał w największych krajowych redakcjach. Pasjonat wielu dyscyplin sportu, także tych mniej popularnych. Swój czas poświęca również na drugą wielką pasję, jaką jest kryminalistyka.

Zobacz wpisy autora

Piotr Bernacik

Student trzeciego roku filologii angielskiej. Pasjonat języków i tłumaczeń w każdej postaci. Zapalony kibic piłkarski oraz miłośnik książek. W wolnym czasie niezły pływak i rowerzysta.

Zobacz wpisy autora

Marta Głogowska-Drzyzga

W jej życiu sport oraz aktywność fizyczna są zakorzenione już od najmłodszych lat. Do dzisiaj każdą wolną chwilę poświęca na wędrówki górskie po beskidzkich i tatrzańskich szlakach, wycieczki rowerowe, biegi trailowe albo wyprawy długodystansowe. Miłośniczka polskiej fauny i flory, która nie potrafi długo usiedzieć w jednym miejscu.

Zobacz wpisy autora