Piłkarskie emocje – jak się przygotować na mecz jako kibic?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Kibiców piłki nożnej w Polsce nie brakuje. Każdy z nich ma swoją ulubioną drużynę piłkarską, a co za tym idzie barwy klubowe. Najczęściej są to dwa lub trzy kolory. Odzież ubierana na piłkarskie wydarzenia powinna właśnie być w takich kolorach. Co ma na sobie prawdziwy kibic na stadionie? Koniecznie musimy to sprawdzić.

Szalik – najważniejszy atrybut każdego kibica

Gdy pokazywane są trybuny na meczu, to pierwsze co się rzuca w oczy to kibice z szalikami. Najczęściej każdy kibic ma swój szalik. Podczas meczu szaliki często wędrują do góry, czy też radośnie osoby dopingujące nimi machają. Oczywiście szaliki są w barwach klubowych, a także z różnego rodzaju napisami. Jest to nie tylko nazwa drużyny, ale często także jakieś hasło, czy też data powstania klubu. Szaliki są stylizowane często na początki danej drużyny piłkarskiej, ale można znaleźć także nowoczesne wzory.

Pozostałe części garderoby

Jak ubiera się prawdziwy kibic piłki nożnej? Poza szalikiem warto zwrócić także uwagę na inne elementy garderoby. Jednym z nich są koszulki klubowe. Kibice noszą nie tylko koszulki z danego sezonu swojej drużyny, ale także innego rodzaju T-shirty. Wśród nich wyróżnia się koszulki polo, czy też takie w ciekawe hasła i grafiki. Często koszulki pojawiają się na ważną okoliczność. Przykładem może być rocznica klubu, czy też zdobycie jakiegoś ważnego trofeum.

Bardzo często na głowach kibiców widzimy sportowe czapki. Są to najczęściej czapki z daszkiem, czy też popularne rybaczki. Tak samo, jak w przypadku poprzednich elementów garderoby czapki również występują w kolorach klubowych z drobnym napisem, herbem, czy też nazwą drużyny. Na jesienno-zimowy sezon idealne okażą się ciepłe czapki z pomponem. Nie są one jedynie zarezerwowane dla dzieci. Dorośli kibice również w nich dobrze wyglądają. Najważniejsze jest jednak to, że jest w nich ciepło. Na stadionie pogoda niejednokrotnie nie rozpieszcza.

Zrób zakupy w sklepie piłkarskim

Osoby, które potrzebują nowych ubrań na mecz, czy też innych akcesoriów powinny najlepiej odwiedzić sklep piłkarski. Każda drużyna z ekstraklasy, czy też kolejnych lig takowy sklep prowadzi. Najczęściej tego typu punkt jest zlokalizowany przy stadionie, czy też w centrum miasta, z którego dana drużyna pochodzi. Kibice, którzy nie mają zbyt dużo czasu, mogą skorzystać także z opcji zakupów internetowych. Wtedy można zrobić zakupy bez wychodzenia z domu.

W sieci często jest dużo większy wybór, a więc szczególnie warto się zastanowić nad zakupami tego rodzaju. Wiele drużyn piłkarskich decyduje się na akcje promocyjne. Mają przygotowane specjalne wyprzedaże, czy też kody zniżkowe dla kibiców, którzy mają karnet na cały sezon. W większości przypadków jest to rabat wynoszący dziesięć procent.

Na sam koniec dodajmy, że ubrania kibicowskie są bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu jest to zakup na długie lata. Nie trzeba się obawiać o tę kwestię. Można, śmiało robić zakupy i cieszyć się nowymi rzeczami.

Fot.: materiał Klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*