Początek zgrupowania reprezentacji Polski. Ostatni test przed mundialem!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Reprezentacja Polski rozpoczyna zgrupowanie przed nadchodzącymi mistrzostwami świata w Katarze. Ostatni test przed arcyważnym turniejem Biało-Czerwoni rozegrają przeciwko Chile.

Zbiórkę kadrowiczów zaplanowano na poniedziałek na godz. 13, zaś pierwsze zajęcia mają odbyć się cztery godziny później. Warto zaznaczyć, że przed rozpoczęciem mundialu Czesław Michniewicz i jego sztab szkoleniowy zdążą przeprowadzić zaledwie sześć treningów.

Robert Lewandowski planowo miał przylecieć do Warszawy już w niedzielę, jednak w jego samolocie w ostatniej chwili wykryto usterkę. W związku z nieoczekiwanymi okolicznościami kapitan reprezentacji Polski pojawi się w hotelu dopiero w poniedziałek – podobnie jak zdecydowana większość jego kolegów.

Ostatnim sprawdzianem Biało-Czerwonych przed mundialem będzie pojedynek przeciwko reprezentacji Chile. Spotkanie zostanie rozegrane we środę o godz. 18 na stadionie Legii Warszawa. Przypomnijmy, że dwukrotni zdobywcy trofeum Copa América nie zdołali zakwalifikować się na tegoroczne mistrzostwa.

Kolejne dni reprezentacji Polski przed początkiem największego piłkarskiego święta przyniosą sesje treningowe, konferencje prasowe oraz wylot do Kataru. Pierwszy mecz z udziałem naszych orłów odbędzie się 22 listopada o godz. 17. Rywalem podopiecznych Michniewicza będzie Meksyk.

Zdj. główne: Ben Hershey/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*