Jakie mecze w 2023 warto zobaczyć na żywo? Wymieniaj euro, rezerwuj wyjazdy i nie przepłacaj

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Bycie kibicem piłkarskim, który dopinguje swoją drużynę z trybun, bywa niekiedy prawdziwym wyzwaniem. Zwłaszcza jeżeli mowa o zagranicznych klubach czy też meczach reprezentacji. Organizacja wyjazdów na mecze zagraniczne jest dość kosztowna. Są jednak imprezy sportowe, których przegapić nie można, nawet jeśli pieniądze trzeba odkładać na nie nieco dłużej. Są też sposoby, aby niezbędne środki uzbierać szybciej i sporo na takich podróżach zaoszczędzić. Wystarczy tylko wykorzystać kurs euro i wiedzieć gdzie waluty kupować.

Sprawdź terminarz eliminacji EURO 2024 i zaplanuj wyjazdy

Jednymi z najważniejszych wydarzeń sportowych w tym roku są eliminacje do Mistrzostw Europy 2024. Zmierzą się w nich reprezentacje 53 federacji narodowych, walczące o 23 miejsca w turnieju finałowym. Wszystkie drużyny podzielone zostały na 10 grup, które już wkrótce rozpoczną rywalizację. Polska znalazła się w Grupie E i zmierzy się z:

 • Czechami – 24.03;
 • Albanią – 27.03;
 • Mołdawią – 20.06;
 • Wyspami Owczymi – 7.09;
 • Albanią – 10.09;
 • Wyspami Owczymi – 12.10;
 • Mołdawią – 15.10;
 • Czechami – 17.11.

Kupuj euro i oglądaj Ligę Mistrzów na żywo

Trwa Liga Mistrzów UEFA, która w pierwszej połowie 2023 roku nabierze prawdziwych rumieńców. Na co mogą liczyć kibice? 11-12 kwietnia rozgrywane będą pierwsze mecze ćwierćfinałowe, a drugie zaplanowane są na 18-19 kwietnia 2023 roku. Półfinały fazy pucharowej odbędą się kolejno: 9-10 oraz 16-17 maja, wyłaniając drużyny, które zmierzą się w wielkim finale. Zaplanowany jest on na 10 czerwca 2023 roku. Odbędzie się w Stambule na Atatürk Olimpiyat Stadyumu, czyli Stadionie Olimpijskim im. Atatürka. Na co dzień rozgrywane są tam mecze reprezentacji Turcji.

Choć żaden polski zespół nie bierze już udziału w tych rozgrywkach, kibice mogą oglądać zmagania swoich ulubionych zagranicznych klubów. Mecze odbywają się w różnych krajach. Na szczęście w XXI wieku wymiana walut po atrakcyjnych kursach nie jest już problemem. Wystarczy tylko sprawdzić, ile kosztuje np. euro na stronie https://internetowykantor.pl/kurs-euro/, a następnie dokonać transakcji.

Internatowykantor.pl to serwis, który umożliwi Ci wymianę walut z dowolnego miejsca i o każdej porze. W ten sposób możesz skutecznie zbierać środki na mecze swoich ulubionych drużyn, rozgrywane na całym świecie. Co więcej, kursy w tym serwisie są niezwykle atrakcyjne, sporo więc na nich zaoszczędzisz.

Sprawdzaj kurs euro i kupuj bilety na mecze Ligi Konferencji Europy UEFA

Wydarzeniem, którego w 2023 roku nie mogą przegapić prawdziwi kibice, jest również Liga Konferencji Europy. Po 1/16 finału, rozgrywanej w lutym, miłośnicy sportowych zmagań przygotować się mogli do 1/8, trwającej od 9.03 do 16.03. To natomiast dopiero początek ogromnych emocji. Czas bowiem na trzy najważniejsze etapy:

 • ćwierćfinał: 13.04/20.04 2023; 
 • półfinał: 11.05/18.05 2023;
 • finał: 7 czerwca 2023 roku.

W najbliższych miesiącach kibice mogą liczyć na ogrom emocji! Aby nie przegapić najważniejszych spotkań, kupuj euro Internetowym Kantorze i rezerwuj bilety. Przekonaj się sam, że nawet na najdalszych wyjazdach możesz sporo zaoszczędzić, korzystając z najlepszych kursów walut.

Grafika: www.pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*