Rekordowa prezentacja Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Gdzie obejrzeć prezentację Polaka na Camp Nou?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że długo wyczekiwana prezentacja Roberta Lewandowskiego na Camp Nou będzie rekordowa. Zainteresowanie polskim snajperem jest ogromne, a na stadionie FC Barcelony ma przywitać go niemal 90 tys. sympatyków katalońskiego klubu.

Robert Lewandowski parafujący 3-letni kontrakt z FC Barceloną to bez wątpienia jeden z najgłośniejszych ruchów transferowych bieżącego okienka. Mowa wszak o piłkarzu, który na boiskach niemieckiej Bundesligi zdobył łącznie aż 312 bramek w 384 spotkaniach. Kapitan reprezentacji Polski w barwach Dumy Katalonii to jasny sygnał, że po kilku latach posuchy Barca zamierza powrócić do walki o najwyższe cele.

Prezentację Lewandowskiego na Camp Nou zaplanowano na piątek 5 sierpnia. Na stadion będzie można wejść już od 9:30, natomiast Polak ma pojawić się na murawie o godzinie 11:40. Gigantyczne zainteresowanie udziałem w głośnym wydarzeniu dodatkowo zwiększa fakt, że jest ono całkowicie bezpłatne. W efekcie prezentacja 33-letniego snajpera może na zawsze zapisać się w historii Barcelony.

Uroczystość może przebić bowiem prezentację samego Ronaldinho, w ramach której Camp Nou zgromadziło 25 tysięcy osób. W ten piątek Roberta Lewandowskiego ma zaś powitać… blisko 90 tysięcy fanów Barcelony! To zdecydowanie więcej, niż w przypadku także takich gwiazd jak Zlatan Ibrahimović (60 tys.), czy Neymar (55 tys.). Ceremonię będzie można śledzić za pośrednictwem YouTube na kanale FC Barcelona lub na antenie Barca TV. 

Zdj. główne: Joshua Hoehne/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*