Inaugaracja Sezonu 2021/2022 A4®

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Już 1,2,3 października odbędzie się wydarzenie Inauguracji Sezonu 2021/2022 organizowane przez A4®. Motyw wydarzenia to przekraczanie własnych granic i wspinanie się na wyżyny możliwości w zakresie diety, treningu i edukacji. Gośćmi wydarzenia będą znani Eksperci i Sylwetki z branży health & fitness oraz znani sportowcy i medaliści. Hashtag przewodni akcji to #jestemIN. 

Wydarzenie jest  bezpłatne, ma formę online i będzie transmitowane na żywo. Każdy może w nim uczestniczyć po wcześniejszym zapisaniu się przez oficjalny formularz na stronie wydarzenia. W trakcie przewidziane są konkursy, szkolenia, wywiady i inne atrakcje.

Za uczestnictwo w wydarzeniu można otrzymać certyfikat. 

Zapraszamy zainteresowane osoby do zapisania się na wydarzenie przez poniższy link do oficjalnej strony www: https://a4academy.pl/inauguracja/

Granice są tylko w naszych głowach. Stać nas na wiele więcej niż nam się wydaje. Inauguracja sezonu to nowy początek i nowe okazje, by przełamać swoje bariery i przekroczyć własne granice. Nieustanna praca nad sobą sprawia, że osiągamy to, co jeszcze przed chwilą wydawało się niemożliwe. Progres – dzięki nauce!

Zapraszamy również na kanały Social Media A4®, gdzie na bieżąco będą relacjonowane wszelkie aktywności i konkursy związane z wydarzeniem, a także zapraszamy do dołączenia do akcji #jestemIN, w której uczestnicy przez konta na instagramie publikują swoje aktywności, motywują się wzajemnie do przekraczania swoich granic i zapraszają innych do zabawy w formie postów i relacji.

Wydarzenie wspierają firmy:  Myprotein, Crispynatural, CrossfitDekerta i RymkiewiczSystem.

Zdjęcie główne: Pixabay/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*