Strona główna > NEWS > Hrgović czeka na kolejnego rywala. Czy chorwacki medalista olimpijski wejdzie do ringu już we wrześniu?

Hrgović czeka na kolejnego rywala. Czy chorwacki medalista olimpijski wejdzie do ringu już we wrześniu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Komplikacje wywołane przez pandemię wkradły się w niemal każdą dyscyplinę sportu. Brązowy medalista Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 Filip Hrgović wciąż nie wie, gdzie i z kim stoczy kolejny pojedynek.

Powrót do ojczyzny?

Niepokonany na zawodowych ringach Hrgović (bilans 10-0, 8 KO) twierdzi, że wrześniowa walka w jego rodzimym kraju wydaje się bardzo prawdopodobna. Przez reżimy sanitarne i epidemię koronawirusa cały świat sportu stanął na głowie, dlatego teraz niczego nie można być pewnym. Czy niepokonany Chorwat otrzyma wkrótce szansę, aby zmierzyć się w ringu z godnym siebie przeciwnikiem?


 

Talent poparty ciężką pracą

W środowisku bokserskim Filip Hrgović uchodzi za jeden z większych talentów w wadze ciężkiej. Mierzący blisko 2 metry pięściarz nie bazuje jednak na samym talencie i w każdy trening wkłada mnóstwo zaangażowania. Jak zapewnia, jest odpowiednio przygotowany na stoczenie ciężkiego pojedynku z wyżej notowanym rywalem. Przez ostatnie miesiące intensywnie trenował, ale od jego ostatniej walki z Moliną na gali w Arabii Saudyjskiej (wygrana przez nokaut w 3. rundzie – przyp. red.) minęło już ponad pół roku. Tymczasem Hrgović wciąż nie wie, kto będzie jego wrześniowym rywalem.

Prošlo je dugo vremena od mojeg posljednjeg meča, ali želja za borbom nikada nije bila veća. Uživajte u zvuku udaraca….

Opublikowany przez Filipa Hrgovicia Piątek, 10 lipca 2020

Mogą Ci się spodobać
5 najlepszych walk w boksie zawodowym w 2021 roku
Prateek Katyal/unsplash.com
Polski boks zawodowy na deskach. Czy pięściarze znad Wisły doczekają się jeszcze walki o mistrzostwo świata?
Boks zawodowy: Tyson Fury vs Deontay Wilder 3 – podano nowy termin hitowej walki!
Głowacki vs Okolie: Polak znokautowany na gali w Londynie

Zostaw komentarz