Stroje pływackie – idealne na wakacje i nie tylko

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Specjalny strój kąpielowy przydaje się nie tylko na plażę, jest również konieczny do uprawiania sportu zawodowo. Poza zapewnianiem wygody, dzięki odpowiedniemu materiałowi, przyczynia się do osiągania jak najlepszych wyników w zawodach pływackich. Oferta sklepu Tri Centre posiada asortyment przystosowany do najróżniejszych potrzeb.

Elementy niezbędne do pływania

Mając na myśli prawidłowo dobrane stroje pływackie, trudno wyobrazić je sobie bez męskich spodenek czy bokserek pływackich, topów i staników, a także specjalnych majtek damskich. Tri Centre zawraca uwagę na najwyższą jakość odzieży do pływania. Firma ma na względzie przede wszystkim to, aby odpowiednio dopasowywały się do ciała i nie stwarzały wysokich oporów w wodzie. Czynniki te są istotne podczas użytkowania stroju pływackiego zarówno w morzu, jak i w basenie. Są to kwestie odpowiadające za bezpieczeństwo i komfort pływania. Dodatkowo, profesjonaliści mogą zaopatrzyć się w sklepie Tri Centre w spodenki do pływania odporne na chlor. 

Odpowiednie do sportów wodnych

Poświęcając się profesjonalnie lub hobbystycznie sportom wodnym, należy mieć na uwadze wybór odpowiednio przystosowanego stroju kąpielowego. Tri Centre w swojej ofercie posiada klasyczne stroje pływackie jednoczęściowe oraz wysokiej klasy zabudowane. Cechą charakterystyczną wyspecjalizowanych fasonów jest ich funkcjonalność. Fani takich sportów jak m.in.: snorkeling, surfing, windsurfing, kitesurfing i wielu innych, mogą z powodzeniem znaleźć w ofercie strój odpowiedni dla siebie. Zabezpiecza on ciało przed niebezpiecznymi urazami spowodowanymi przez fale wodne i nie tylko. 

Jeden element – wysoki wpływ na jakość pływania

Dobrze dobrane stroje pływackie charakteryzuje fakt, że są wysoce komfortowe w użytkowaniu. Dodatkowo, sprzyjają poprawie szybkości pływania. Dzięki prawidłowemu dopasowaniu do figury, poza zapewnieniem bezpieczeństwa, odpowiadają za ułożenie sylwetki w ruchu. Tri Centre stawia na materiały hydrofobowe. Charakteryzują się wyjątkową lekkością, a także niską podatnością na wchłanianie wody. Specjalistyczne jednoczęściowe stroje pływackie złożone są z wyjątkowego materiału, który reguluje temperaturę ciała. Sprawdza się to w przypadku sporego wysiłku, materiał nie pozwala na przegrzanie ciała, a dodatkowo chroni skórę przed niepożądanym promieniowaniem. Wszystko to ma wpływ na uzyskiwaną prędkość w czasie pływania. Sportowcy zwracający szczególną uwagę na dobrze dobrany strój pływacki z pewnością docenią pracę firmy nad drobnymi szczegółami. W sporcie liczy się każdy detal. 

Zdjęcie główne: pexels.com/Kindel Media

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*